[ATR] Technika Holmer

Proste i opłacalne ładowanie buraków z Holmer

Data publikacji:

Zaczepiana doczyszczarko-ładowarka RRL 200 eco marki Holmer to proste i korzystne rozwiązanie dla czyszczenia i ładowania buraków cukrowych.

RRL 200 eco znajduje szerokie zastosowanie szczególnie tam, gdzie załadunek stanowi logistyczne wyzwanie - w przypadku pryzm usypanych w niewielkich obszarowo miejscach, czy też przy bardzo rozłożystych pryzmach lub nieprzewidywalnych miejscach przeładunku.

RRL 200 eco jest tak kompaktowy, że może być używany nawet na najmniejszych przestrzeniach. Ładowarka, koparko-ładowarka czy traktor wypełniają ok. 9 m³ dużego bunkra - w ten sposób maszyna jest optymalnie dociążona. Obsługa jest prowadzona za pomocą pilota, co gwarantuje najlepsze bezpieczeństwo operatora. Z szerokością załadunku do 9,5 m (podbieracz o takiej właśnie szerokości), wysokością przeładunku korzeni do 5,5 m i ramieniem które można obracać w lewo i w prawo o kąt 125° RRL jest uniwersalny w użyciu i stanowi bardzo dobre rozwiązanie dla przeładunku w trudnych warunkach (rowy czy skarpy). Czyszczenie buraków cukrowych jest wykonywane na wypustkach z walcami oddzielającymi kamienie - charakterystyczna jest długa droga transportowa, która umożliwia optymalne i delikatne czyszczenie. Tym samym do transportu do cukrowni trafia faktycznie to, co powinno - buraki cukrowe. Maszyna napędzana jest silnikiem Perkins o mocy 75 KM, który spełnia wymagania normy Stage IV, generującym maksymalny moment obrotowy i zapewniającym najwyższą wydajność hydrauliki już przy 1200 obr./min. Atutem doczyszczarko-ładowarki firmy Holmer jest też nieskomplikowana obsługa, którą można wykonywać za pomocą pilota radiowego - dzięki temu operator nie musi wychodzić z kabiny pojazdu załadowczego.

Nowy prezes

Od maja br. polskie przedstawicielstwo firmy Holmer - spółka Holmer Budowa Maszyn ma nowego prezesa. Zarządzanie firmą objął Mikołaj Grzegorczyk, który może pochwalić się sporym doświadczeniem w zakresie sprzedaży i finansowania technologii rolniczej - pracował dla czołowych producentów.
Kluczowym elementem nowej strategii rozwoju marki Holmer na rynku polskim poza dalszym rozwojem sprzedaży maszyn do zbioru, doczyszczania i załadunku buraków cukrowych, będzie wzrost udziału w rynku maszyn sektora bezpośredniego aplikowania nawozów organicznych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.