[ATR] Aktualności Pronar

Pronar - otwarcie nowej fabryki

Data publikacji:

W najbliższy poniedziałek, 30 października, firma Pronar otworzy oficjalnie swoją kolejną fabrykę - tym razem w Hajnówce. Wstęgę symbolizującą rozpoczęcie nowego etapu w bogatej już historii firmy przetną Sergiusz Martyniuk, prezes zarządu wraz z współwłaścicielami firmy oraz zaproszeni goście.

Fabryka w Hajnówce jest już siódmym zakładem Pronaru zlokalizowanym na Podlasiu. Fabryka ma łącznie powierzchnię 90 tys. m². Przy pomocy nowoczesnego parku maszynowego będą tam produkowane osie, półosie, układy jezdne i przekładnie.

Pozostałe fabryki znajdują się w Narwi (trzy zakłady), Narewce, Siemiatyczach i Strabli. Ich łączna powierzchnia to 80 boisk piłkarskich. Pronar jest największym pracodawcą w województwie podlaskim zatrudniającym ponad 2 tys. osób, który eksportuje swoje wyroby do 60 krajów świata.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.