[ATR] Aktualności Pronar

Pronar - Jubileusz 30-lecia

Data publikacji:

Podlaski producent maszyn rolniczych - firma Pronar obchodzi w tym roku 30-lecie swojego istnienia. Z tej okazji w Narwi, miejscu, gdzie w 1988 r. powstawała firma, odbyły się uroczyste obchody.

Wśród gości, którzy swoją obecnością uświetnili to wydarzenie, byli m.in. przedstawiciele najwyższych władz państwowych, samorządowych i lokalnych, partnerzy biznesowi z ponad 40 krajów, a także pracownicy oraz przyjaciele firmy.
Podczas uroczystości 20 pracowników Pronaru otrzymało odznaczenia „Zasłużony dla rolnictwa,” przyznawane przez ministra rolnictwa i rozwoju wsi. Kolejnych 40 uhonorowano okolicznościowymi złotymi i srebrnymi medalami. Wyróżnienia w postaci jubileuszowych statuetek otrzymali przedstawiciele kilkunastu firm, z którymi od lat trwa owocna współpraca.
Obchody wzbogaciły występy zespołów artystycznych, tanecznych, pokazy ogni i fajerwerków. Zabawa odbyła się w rytmach ludowej muzyki polskiej, białoruskiej, ukraińskiej i bawarskiej. Dużą popularnością cieszyła się też specjalnie przygotowana z tej okazji wystawa urządzeń i elementów produkowanych w siedmiu fabrykach Pronaru. Na terenach pokazowych zaprezentowano dziesiątki przyczep, maszyny do zbioru zielonki, sprzęt komunalny do letniego i zimowego utrzymania dróg, ciągniki, a także nowoczesne maszyny do recyklingu oraz koła tarczowe, kompletne układy jezdne oraz elementy pneumatyki i hydrauliki.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.