Aktualności

Produkcja pielników Schmotzer przeniesiona do Lipska

Data publikacji:

Od 1 sierpnia 2024 r. produkcja maszyn do mechanicznego zwalczania chwastów marki Schmotzer nie będzie już prowadzona w Bad Windsheim, w Bawarii (Niemcy). Dział ten, należący do końca 2018 r. do Maschinenfabrik Schmotzer, została przejęty przez Amazone Landmaschinen. W przyszłości produkcja tych maszyn będzie odbywać się w Lipsku.

    Produkcja pielników Schmotzer przeniesiona do Lipska

Thomas Bedenk, jeden z dyrektorów zarządzających Schmotzer Hacktechnik, wyjaśnił, że „obecne warunki ramowe w rolnictwie" doprowadziły do znacznego spadku popytu na maszyny rolnicze. Z tego powodu zarząd i wspólnicy postanowili, że Schmotzer Hacktechnik będzie „w przyszłości działać jako firma dystrybucyjna bez własnej produkcji".

 

Oznacza to, że centrum dystrybucji i siedziba firmy Schmotzer Hacktechnik pozostaną w Bad Windsheim. Produkcja techniki do zwalczania chwastów będzie zaś prowadzona w Bodenbearbeitungsgeräte Leipzig, zakładzie należącym do grupy Amazone.

 

 

Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.