[ATR] Gospodarka i rolnictwo

Prodexpo 2017 - Promocja polskich firm

Data publikacji:

Największe na Białorusi 23. międzynarodowe targi żywnościowe Prodexpo w Mińsku odbywały się w tym roku w dniach 14 - 17 listopada. Uczestniczył w nich także polski Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Na stoisku narodowym zorganizowanym przez KOWR oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji, na powierzchni 54 m² swoją ofertę eksportową promowało 5 polskich firm i spółek z branży rolno-spożywczej. Były to: Handlopak, Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, „Danko” Hodowla Roślin, Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Polan oraz Małopolska Hodowla Roślin. Na oficjalnym otwarciu targów Polskę reprezentował Jacek Bogucki, sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Targi były doskonałą okazją do spotkań i rozmów polskich przedsiębiorców z białoruskimi kontrahentami. Rozmowy odbyły się w siedzibie Białoruskiej Izby Przemysłowo-Handlowej, gdzie wszystkich uczestników powitał I sekretarz wydziału promocji handlu i inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Mińsku Piotr Masajo.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.