[ATR] Aktualności JCB

Preferencyjne pożyczki dla klientów

Data publikacji:
jcb maszyna na polu

Firma JCB Finance została akredytowana przez British Business Bank do obsługi programu Coronavirus Business Interruption Loan Scheme - CBILS, który ma na celu wsparcie finansowe dla małych i średnich przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii, zmagających się ze skutkami pandemii COVID-19.

Od dnia 17 czerwca nowi i obecni klienci JCB Finance, którzy muszą inwestować w urządzenia JCB lub niekonkurencyjne maszyny innych producentów, ale mają obawy co do wpływu pandemii na ich przepływy pieniężne, będą mogli ubiegać się o promesę zakupu ratalnego wspieranego przez CBILS.

Program wsparcia zapewnia: stałe oprocentowanie, możliwość 6-miesięcznej karencji w spłatach, a następnie 48 miesięcznych rat, przy czym British Business Bank będzie płacił odsetki w ciągu pierwszych 12 miesięcy. – Mając ponad 10 tys. klientów z sektora MŚP w budownictwie, przemyśle i rolnictwie, JCB Finance jest w stanie pomóc w uzyskaniu finansowania tam, gdzie jest ono potrzebne i wesprzeć przedsiębiorstwa, które doświadczają utraty lub odroczenia przychodów z powodu COVID-19 – wyjaśnił Paul Jennings, dyrektor zarządzający JCB Finance.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.