[ATR] Technika

Pӧttinger - Kamień węgielny położony

Data publikacji:

Firma Pӧttinger położyła kamień węgielny pod dalszą rozbudowę głównej fabryki w Grieskirchen. Inwestycja o wartości 25 mln euro pozwoli austriackiemu producentowi zreorganizować produkcję: hale produkcyjne i logistyczne, które zostaną powiększone o kolejne 12 tys. m² wspomogą firmę w jej dalszym rozwoju. Zakończenie tego projektu jest zaplanowane na lato 2017.

Pӧttingerw ostatnich latach bardzo intensywnie inwestował w swoje zakłady produkcyjne. Rozbudowane i unowocześnione zostały fabryki w niemieckim Bernburg i czeskich Vodnanach. Poza tym w głównej fabryce firmy powstały nowoczesne pomieszczenia biurowe spełniające najwyższe standardy pracy, przygotowane nie tylko na dziś, ale również z myślą o przyszłości.

– Ambitny plan rozbudowy fabryki otwiera nowy rozdział w historii firmy, który zapewni przedsiębiorstwu dodatkową przestrzeń produkcyjną oraz reorganizację wszystkich procesów. Te inwestycje zapewnią dalszy rozwój i skuteczne konkurowanie na rynkach światowych– mówią z przekonaniem właściciele firmy - Heinz i Klaus Pöttinger.

Na tym etapie budowy zostaną postawione dwie dodatkowe hale o łącznej powierzchni 12 tys. m², co zwiększy powierzchnię dla produkcji całej palety maszyn zielonkowych o 40%. Dzięki temu znacząco zostanie usprawniony proces przepływu materiałów i powstaną ergonomiczne miejsca pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.