Technika

PotatoEurope 2022. Międzynarodowe spotkanie branży ziemniaczanej

Data publikacji:

Potato Europe to coroczna międzynarodowa impreza targowa poświęcona sytuacji w branży ziemniaczanej, organizowana przemiennie w Belgii, Holandii, Francji i Niemczech. Tegoroczną wystawę zorganizowało DLG - Niemieckie Towarzystwo Rolnicze, w Rittergut Bockerode koło Hanoweru. Na wystawę przybyło około 8000 gości z 65 krajów. Co trzeci odwiedzający pochodził z zagranicy. Do ich dyspozycji były stoiska 253 wystawców z 15 krajów.

    PotatoEurope 2022. Międzynarodowe spotkanie branży ziemniaczanejPotatoEurope 2022. Międzynarodowe spotkanie branży ziemniaczanejPotatoEurope 2022. Międzynarodowe spotkanie branży ziemniaczanejPotatoEurope 2022. Międzynarodowe spotkanie branży ziemniaczanejPotatoEurope 2022. Międzynarodowe spotkanie branży ziemniaczanejPotatoEurope 2022. Międzynarodowe spotkanie branży ziemniaczanejPotatoEurope 2022. Międzynarodowe spotkanie branży ziemniaczanej

W opinii organizatorów wystawa pokazała, że osobisty kontakt jest nadal najważniejszym czynnikiem inicjującym nowe przedsięwzięcia. Warto wiec tu bywać, aby uzyskać informacje o nowych odmianach, metodach uprawy i uczestniczyć w pokazach najnowocześniejszych technologii.

Pokazy maszyn 

Atrakcją dla zwiedzających są tradycyjnie pokazy pracy maszyn, w których zaprezentowano trzy sadzarki (firma All-In-One), sześć narzędzi do mechanicznej pielęgnacji ziemniaków (APV, AVR, Einböck, Grimme, Lemken, Vegniek), 13 kombajnów do zbioru ziemniaków (AVR, Dewulf, Grimme, Ropa) i pięć linii do pozbiorowej obróbki bulw (AVR, Bijsma Hercules, Dewulf, Grimme, Grünhagen, Brettmeister). W tej edycji wystawy po raz pierwszy zorganizowano pokazy pod hasłem Smart Potato Farming. Poniżej scharakteryzowano wybrane nowe lub unowocześnione maszyny biorące udział w pokazie, a uzupełnieniem jest fotorelacja.

Cały artykuł dostępny w atr express 23/2022.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.