[ATR] Aktualności

Portal ContiOnlineContact firmy Continental

Data publikacji:

Continental rozbudowuje cyfrowy portal dla dilerów online ContiOnlineContact. Portal zawiera teraz listę wszystkich opon terenowych (OTR) i rolniczych.

Umożliwia to dilerom i klientom z sektorów rolnictwa, przemysłu, robót ziemnych, portów i lotnisk, elastycznie i na żądanie zamawiać opony. Wraz z rozszerzeniem portalu dilerskiego o opony OTR i rolnicze, wydajność usług będzie stale poprawiana, a zamawianie opon będzie dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nowe produkty są dostępne zarówno jako zamówienia ad hoc z dostawą bezpośrednio z magazynów regionalnych, jak i jako bezpośrednie dostawy z fabryk.

ContiOnlineContact: wszystkie informacje na pierwszy rzut oka.

Za pośrednictwem ContiOnlineContactdilerzy i klienci mogą przeszukiwać pełną gamę specjalistycznych opon i akcesoriów Continental do zastosowań komercyjnych oraz uzyskać wygodny i wygodny dostęp do informacji o produktach i dokumentacji technicznej w dowolnym momencie. Po wybraniu opony do indywidualnego zastosowania portal umożliwia sprawdzenie dostępności oraz złożenie i śledzenie zamówienia. Ponadto aktualizacje produktów i materiały marketingowe pozwalają dilerom na bieżąco śledzić najnowsze osiągnięcia firmy Continental. Dalsze prace nad portalem już trwają.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.