Technika Ochrona i nawożenie

Pomot - Wielozadaniowy wóz asenizacyjny T-513

Data publikacji:

W ofercie firmy Pomot znajduje się m.in. wielozadaniowy wóz asenizacyjny T-513, o pojemności 13 m³, który posiada w swoim wyposażeniu szereg rozwiązań mających spełniać specjalne oczekiwania wymagających użytkowników tego typu sprzętu. Wyprodukowany został z myślą o użytkownikach obsługujących nie tylko swoje gospodarstwo rolne, ale również świadczących usługi swoim sąsiadom czy prowadzącym dodatkową działalność gospodarczą. Dzięki bogatemu wyposażeniu może być wykorzystywany do pracy zarówno w gospodarstwie rolnym jak też w przedsiębiorstwach komunalnych.

Rama podwozia wozu asenizacyjnego została wykonana z zamkniętych kształtowników o wymiarach 200×120 i grubości 8 mm ze specjalnymi wzmocnieniami i jest oparta na resorowanym zestawie kołowym typu tandem przystosowanym do jazdy z prędkością do 40 km/h. Cała konstrukcja beczkowozu (z wyjątkiem osi i zawieszenia) jest ocynkowana ogniowo, a zastosowanie w układzie jezdnym specjalnego układu sterującego tylną osią skrętną ułatwia manewrowanie wozem. Sterowane wysięgnikiem ramienia ssawnego o kąt 320° jak również możliwością opuszczania i podnoszenia o kąt +/- 27°, odbywa się za pomocą napędów elektrohydraulicznych i pneumatycznych uruchamianych z kabiny ciągnika za pomocą panelu sterującego. Takie rozwiązanie zapewnia łatwy i szybki dostęp do miejsc zasysania zarówno ze zbiorników naziemnych jak i podziemnych. Z panelu sterującego można również sterować przełącznikiem kompresora w pozycje ssanie/tłoczenie, otwierać zasuwę główną, załączać mikser na urządzeniu rozlewającym oraz rozkładać ramiona aplikatorów: naglebowego i doglebowego. Pozostałe napędy. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj wydanie specjalne atr express 20/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.