Technika

Polskie zbiorniki do paliw płynnych

Data publikacji:

Posiadanie własnego zbiornika na paliwa oznacza możliwość zakupu paliwa w cenie hurtowej, szybki zwrot inwestycji oraz pełną kontrolę jakości i nadzór nad wydawanym paliwem. Firma Tango Oil z Sząbruka na Warmii jest producentem zbiorników do paliw płynnych, oleju opałowego czy też płynu AdBlue oraz zbiorników użytkowych np. na piasek czy deszczówkę. Dostarcza również kompleksowe wyposażenie dla oferowanych zbiorników.

Zbiorniki do paliw płynnych Tango Oil są produkowane pod nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego i zgodne z normą europejską PN EN 13341 oraz przepisami krajowymi w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać zbiorniki bezciśnieniowe i nisko ciśnieniowe przeznaczone do magazynowania materiałów ciekłych zapalnych.
Dwupłaszczowe zbiorniki na paliwa płynne oferowane są w pojemności użytkowej od 900 do 4980 l (pojemność całkowita 960-5268 l). Zbiorniki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, odpornego na mechaniczne uszkodzenia, nie korodują i nie blakną, nie wymagają też wielkiej konserwacji. Klient ma możliwość wyboru koloru zbiornika z szerokiej palety dostępnych barw. Duża pokrywa zbiornika umożliwia bezpośredni dostęp do włazu zbiornika wewnętrznego. Pokrywa posiada także dodatkowe zabezpieczenia przez otwarciem. Właz rewizyjny o średnicy 40 cm umieszczony jest w płaszczu wewnętrznym zbiornika, umożliwia dokładne okresowe czyszczenie wnętrza i bezpośredni dostęp w razie potrzeby. W drzwiach dla zapewnienia bezpieczeństwa zamontowany jest z kolei zamek z trzypunktową blokadą.
Każdy zbiornik standardowo wyposażony jest w kompletny układ dystrybucyjny, linię ssącą z zaworem zwrotnym i filtrem siatkowym, wąż o długości 6 m i automatyczny pistolet. Zastosowana pompa paliwowa ma  wydajność od 56 do 90 l/min w zależności od wybranego modelu lub wybranej opcji wyposażenia. Zbiorniki posiadają również filtr 60 l/min metalowy, licznik mechaniczny Adam Pumps lub K33, mechaniczny wskaźnik poziomu, sondę przepełnieniową i wlew 2” ze złączem. Bogaty asortyment wyposażenia dodatkowego pozwala na indywidualne doposażenie według potrzeb każdego klienta. W opcji dostępne są filtr przezroczysty, wkłady filtra, wkłady separatora wody, liczniki cyfrowe o dokładności do 0,5%, separator wody 100 l/min, dłuższy wąż, czujnik bezprzewodowy poziomu i przecieku oraz oświetlenie LED skrzyni dystrybutora. Istnieje także możliwość instalacji drabinki serwisowej.
Każdy zbiornik sprzedawany jest z wymaganą dokumentacją techniczną. Zawiera ona protokół badania budowy i próby ciśnieniowej wydany przez Urząd Dozoru Technicznego w przypadku zbiornika o pojemności całkowitej 5000 l, poświadczenia z numerem decyzji uprawniającej do wytwarzania i zgodności wykonania z normą PN EN 13341, instrukcję obsługi, rysunki techniczne, tabelę litrażową, opinię przeciw pożarową i dokumenty gwarancyjne. Producent udziela 10-letniej gwarancji.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.