[ATR] Aktualności horschopryskiwacze

Polska premiera opryskiwacza Horsch Leeb 12TD

Data publikacji:

Nasza redakcja uczestniczy dzisiaj w oficjalnej polskiej premierze największego zaczepianego opryskiwacza Horsch Leeb 12TD o pojemności 12 tys. litrów. Pokaz odbywa się w Kurzejewie (woj. kujawsko-pomorskie) - w sąsiedztwie firmy Zip-Agro, będącej dilerem marki Horsch na tym terenie.

Jest to jedyny na rynku opryskiwacz z podzielonym zbiornikiem (7 tys. litrów - przód i 5 tys. litrów - tył), który pozwala zachować lepszą przyczepność maszyny w ciężkim terenie - szczególnie przy pracy na wzniesieniach. Opryskiwacz charakteryzuje się również inteligentnym napełnianiem i opróżnianiem zbiornika podczas oprysku oraz skrętnymi obiema osiami. Do wyboru są zarówno zbiorniki z PE jak i ze stali nierdzewnej - zależy od wybranej wersji wyposażenia. Precyzyjny oprysk zapewnia aktywne prowadzenie belki BoomControl (maksymalna długość belki 45 m) z podziałem dysz nawet co 25 cm.

Więcej już niebawem na www.atrexpress.com.pl oraz w najnowszym numerze dwutygodnika atr express 23/2021.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.