POLnet - W trosce o ziarno

POLnet - W trosce o ziarno

Właściwe przechowywanie plonów oraz pasz jest niezmiernie ważne - zdaje sobie sprawę z tego każdy, kto prowadzi lub posiada własne gospodarstwo. Płody rolne narażone są na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych, które mogą spowodować, że stracą jakąkolwiek wartość. Do największych zagrożeń należą m.in. wilgoć oraz różnego typu szkodniki. Niesprzyjające warunki atmosferyczne również mogą negatywnie wpłynąć na jakość produktów rolnych.

Sposobem na zapobieżenie tego typu sytuacjom są silosy, które, odpowiednio zaprojektowane, stanowią doskonałą ochronę przed wszelkimi zagrożeniami. Występują one w wielu rodzajach i rozmiarach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Jest tak oczywiście w przypadku firmy POLnet z wielkopolskiego Tarnowa Podgórnego, która jest w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zadaniom, projektując i wykonując zbiorniki według konkretnych specyfikacji. POLnet oferuje rzecz jasna produkty wysokiej jakości, potwierdzonej certyfikatami, spełniające wszystkie aktualnie obowiązujące przepisy UE. Wszystkie dostarczane rozwiązania są objęte gwarancją.

Szeroki wybór

Firma POLnet ma w swojej ofercie zbiorniki na zboże, paszowe, kwadratowe, a także urządzenia do transportu, czyszczenia i sortowania ziarna oraz suszarnie. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 17-18/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę


Reklama
Powiązane artykuły