[ATR] Technika

Polnet - Płaskodenne i lejowe

Data publikacji:

Polska firma Polnet z siedzibą w Tarnowie Podgórnym już od 30 lat dostarcza nowoczesne instalacje przeznaczone do suszenia, magazynowania i transportu zbóż. Jest czołowym producentem baz suszarniczo-magazynowych w Polsce, a podejmuje również działania poza granicami naszego kraju. W swojej ofercie ma szeroki asortyment w zakresie popularnych silosów płaskodennych oraz lejowych.

Wysoka jakość stosowanych materiałów, bogate wyposażenie i kompleksowe wsparcie klienta są wysoką rekomendacją dla produktów Polnetu. Silosy lejowe są przeznaczone do długoterminowego przechowywania ziarna, służą także jako silosy buforowe przy suszarniach i czyszczalniach. W zależności od kąta usypu leja, w silosie może być magazynowane ziarno suche lub mokre. Lej może być ukształtowany pod kątem od 45 do 60°, co umożliwia sprawne, grawitacyjne opróżnianie zbiornika. Polnet ma w swojej ofercie silosy o średnicy od 3,5 do 9 m i wysokości od 6,4 do 26,8 m. Mają one pojemność od 35 do 1352 m³ i mogą pomieścić przykładowo od 27 do 1055 t pszenicy. Dla zapewnienia odpowiedniej ochrony przed korozją, a także wysokiej trwałości i sztywności konstrukcji, prezentowane silosy lejowe wykonane są z blachy falistej o grubości warstwy ocynku 350-600 g/m³. Faliste. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 23/2019
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.