Aktualności

POLnet - Nowa siedziba firmy

Data publikacji:

Firma POLnet prowadzi swoją działalność od blisko trzydziestu lat. Oferuje swoim klientom kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich. Jest także jednym z wiodących na rynku producentów kompleksowych obiektów suszarniczo - magazynowych, przeznaczonych dla różnego rodzaju produktów rolnych. Sukcesywny rozwój przedsiębiorstwa sprawił, iż konieczna stała się rozbudowa infrastruktury celem zwiększenia możliwości produkcyjnych, by móc w pełni zaspokoić zapotrzebowanie i spełniać oczekiwania stale rosnącej liczby klientów, nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Od 1 maja br. nowa siedziba POLnet-u mieści się w Tarnowie Podgórnym. Na działce o powierzchni 5 tys. m² stanął okazały budynek biurowy i nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa. Dzięki tej inwestycji POLnet ma możliwość ekspansywnego rozwoju działalności produkcyjnej w dziedzinie kompleksowych baz magazynowych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i parku maszynowego. Wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii i inwestycja w innowacyjny park maszynowy zapewnia wysoką precyzję wykonania oraz najwyższą jakość produktów. Urządzania spełniają najwyższe, światowe normy techniczne, produkcyjne i jakościowe, co pozwala firmie POLnet dostosować ofertę produktową do indywidualnych potrzeb klienta w oparciu o wysokiej jakości produkty oraz nowoczesne procesy technologiczne.

Produkcja na wysokim poziomie

POLnet posiada także nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany w Zalesiu Wielkim, koło Kobylina, gdzie powstają wszystkie produkty z dziedziny obiektów suszarniczo-magazynowych oraz wyposażenia budynków inwentarskich, czyli: automaty, ruszta, przegrody itp.

POLnet z coraz większym powodzeniem zdobywa rynki zagraniczne - eksport generuje obecnie około 50% przychodów. – Duże doświadczenie w produkcji zwierzęcej ułatwiło nam wdrożenie do oferty firmy kompleksowych rozwiązań do budowy baz suszarniczo-magazynowych. Obecnie oferujemy szeroką gamę zbiorników zbożowych, jak i dużych baz magazynowych, którą uzupełniamy o mniejsze silosy paszowe. Silosy paszowe sprzedajemy w 5 średnicach, tak że klient ma możliwość wyboru odpowiedniego modelu silosu, jeśli chodzi o średnice i wysokość. Zbiorniki zbożowe wykonane są ze stali o konstrukcji falistej z ocynkiem standardowym 350 g/m², na życzenie klienta dostępne jest również cynkowanie 450-600 g/m². Firma produkuje trzy rodzaje zbiorników: lejowe pod kątem 45 i 60°, z lejem wewnętrznym oraz płaskodenne o ładowności do 3000 ton.

Oferta zbiorników uzupełniona jest o kompleksowe rozwiązania systemów transportu, suszarnie oraz mieszalnie pasz. Firma oferuje w pełni kompleksowe rozwiązania - od analizy potrzeb klienta, poprzez propozycję dostosowanych do nich rozwiązań koncepcyjnych, następnie technologicznych, produkcję urządzeń zgodnie z projektem technologicznym, aż po montaż produktów i uruchomienie obiektu, czyli oddanie go do eksploatacji inwestorowi, a także usługi posprzedażowe, tj. regularne przeglądy oraz serwis i dostarczanie komponentów do urządzeń. Mając świadomość znaczenia dla rozwoju firmy, nowoczesnych technologii, POLnet uczestniczy w projektach B+R, aby mieć ciągły nadzór i wiedzę dotyczącą możliwości technologicznych, co pozwala na oferowanie klientom innowacyjnych rozwiązań i dostarczanie produktów najwyższej jakości, tak by zarówno usługi, jak i produkty oferowane przez POLnet  w pełni spełniały oczekiwania inwestorów – mówi Izabella Kuraszkiewicz, dyrektor ds. projektów strategicznych firmy POLnet.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.