Aktualności

Polagra Premiery 2018 - Poznań po raz siódmy

Data publikacji:

W dniach 18-21 stycznia odbyła się siódma edycja Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa Polagra Premiery. Czy impreza ta zaspokoiła ambicje grona wystawców i organizatorów targów?

Rolnicy, którzy przybyli na poznańskie targi, nie tylko wypatrywali nowinek technicznych. Wielu z nich przyjechało z zamiarem wybrania dla swoich gospodarstw konkretnego sprzętu oraz rozmowy o kondycji polskiego rolnictwa. Polagra Premiery to z założenia okazja dla wystawców do zaprezentowania najnowszej oferty, zwłaszcza że pierwszy dzień targów tzw. VIP Day zakończony galą Agro VIP Night, skierowany jest dla najwartościowszych pod względem biznesowym klientów. Czy jednak frekwencja była na zadowalającym poziomie? Czy przełożyła się na odpowiednią ilość konkretnych rozmów zakupowych? Opinie wystawców w tym względzie były co najmniej wstrzemięźliwe.

Grzegorz Antosik

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.