Aktualności

Pol-Strautmann - Nowa hala produkcyjna

Data publikacji:

Możliwości produkcyjne zakładu firmy Strautmann w wielkopolskim Lwówku znów wzrosły - za sprawą oddanej do użytku nowej hali produkcyjnej o powierzchni 3600 m². Oficjalne otwarcie, które odbyło się 1 lipca, połączone zostało z I Piknikiem Rodzinnym, podczas którego m.in. odbył się pokaz maszyn Strautmanna, a także wyróżniono pracowników zakładu w Lwówku z najdłuższym stażem.

Mamy potrzebę zwiększenia powierzchni produkcyjnej, chcemy również zainwestować w nowe maszyny i technologie. Ta budowa jest też częścią długofalowego projektu połączenia wszystkich hal w jednym ciągu produkcyjnym. Dzięki tej inwestycji chcieliśmy także polepszyć warunki pracy - piaskarka tunelowa, prasy czy laser mają uczynić pracę bezpieczną i przyjemną - wyjaśnia Philipp Strautmann, członek zarządu Pol-Strautmann. Uczestniczące w imprezie kierownictwo firmy nie szczędziło przy tym słów uznania dla pracowników firmy - uroczyście honorując dziesięciu pracowników Pol-Strautmann z najdłuższym, ponad 25-letnim stażem. – W minionych latach dużo się zmieniło w Lwówku. Przeprowadzone inwestycje wiązały się z ogromną pracą, którą wykonali pracownicy, za co chciałbym serdecznie podziękować. Bardzo dobrze przetrwaliśmy kryzys, kiedy ceny mleka były niskie, ale teraz mamy znów zapełnione księgi z zamówieniami – mówi Wolfgang Strautmann, współwłaściciel firmy Strautmann.
Podczas spotkania odbył się również pokaz pracy maszyn (ciągnik John Deere 7920 + przyczepa objętościowa Zelon 3301 oraz Fendt 718 + rozrzutnik 1401).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.