[ATR] Technika

Pöttinger Tegosem teraz dla Lion i Fox

Data publikacji:

Rosnąca liczba maszyn Pöttinger, które mogą być wyposażone w agregat uprawowy Tegosem, obejmuje teraz bronę wirnikową Lion i kompaktową bronę kombinowaną Fox.

Już oferowane w bronie talerzowej Terradisc i kultywatorze ścierniskowym Synkro, dostępne są wsporniki montażowe, które pasują do Tegosem 200 (200 litrów) na tylnym wale wszystkich sztywnych wersji Lion oraz w modelach Fox 3.0m i 4.0m.

Siewnik wyposażony jest we wskaźnik poziomu w zbiorniku, czujnik prędkości gruntowej DGPS, napędzany elektrycznie układ dozujący, czujnik na górnym łączniku do uruchamiania i zatrzymywania dozowania oraz platformę załadowczą.

Uważa się, że system dozowania jest odpowiedni do obsługi szerokiego zakresu różnych nasion, w tym gorczycy, trawy, OSR i zbóż. Odwracalne płyty rozdzielające umożliwiają odkładanie nasion przed lub za tylnym walcem. Firma uważa, że główną zaletą umieszczania nasion przed tylnym walcem jest to, że zęby pokrywają je glebą, która następnie jest konsolidowana przez walec.

Terminal sterujący elektronicznie reguluje i monitoruje wałek dozujący oraz ustawia dawki wysiewu niezależnie od prędkości jazdy. Terminal ma również wyświetlacz kg / ha, funkcję zalewania, system zarządzania na uwrociu, funkcję opróżniania zbiorników, automatyczną kalibrację i liczniki całkowitych godzin, godzin dziennie, całkowitych hektarów i hektarów dziennie.

System kalibracji za pomocą przycisku jest uważany za łatwy w użytkowaniu, a torba kalibracyjna jest standardowo dostarczana. Dwa wałki dozujące (drobny i gruboziarnisty) można wymieniać bez użycia narzędzi.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.