Aktualności

Pöttinger: siewnik Terrasem

Data publikacji:

Uniwersalne siewniki TERRASEM można zintegrować z dowolną sekwencją roboczą, niezależnie od rodzaju siewu.

Brona talerzowa najwyższej jakości do prac precyzyjnych

W siewnikach do mulczu Terrasem o przygotowanie gleby dba podwójna brona talerzowa o gładkich talerzach. Bezobsługowe, gumowe tarcze o średnicy 510 mm rozluźniają glebę na całej szerokości roboczej. Na poziomie nasion pozostawiają idealnie ułożoną warstwę gleby. Maszyna jest wyposażona w hydrauliczną regulację głębokości roboczej.

Wszystkie kroki robocze w jednym przejściu

Siewnik Terrasem może wysiewać bezpośrednio za kombajnem i wykonać wszystkie wymagane czynności robocze w jednym przejeździe. Pierwszy etap roboczy jest wykonywany przez pełnoprawną kompaktową bronę talerzową o bardzo efektywnej geometrii i kącie tarczy. Drugim krokiem jest konsolidacja rozluźnionej mieszanki gleby i słomy. Duży wał do opon z szerokim obszarem kontaktu z powierzchnią jest idealnym narzędziem do tego zadania. Promuje efekt kapilarny, aby nasiona były zaopatrywane w wodę na etapie kiełkowania. Następnie nasiona wysiewa się na zagęszczoną glebę. Materiał siewny umieszczany jest w szczelinie siewnej za pomocą redlicy DUALDISC zamontowanej na równoległym podnośniku. Redlica wywiera nacisk, aby umieścić ziarno w odpowiedniej warstwie wodonośnej.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.