[ATR] Technika

Pöttinger - Do mocnych ciągników

Data publikacji:

Nowością w rodzinie pługów Servo firmy Pöttinger jest 6-skibowy model Servo 45 S Nova lub Nova Plus.

Maszyna przeznaczona jest do ciągników o mocy do 350 KM. W przypadku prostszej wersji w standardzie dostępny jest siłownik wychylenia ramy, a w wersji Nova Plus siłownik szerokości cięcia. Odstęp korpusów wynoszący 95 cm, 80-centymetrowa wysokość ramy i długie, przechodzące przez całą ramę główną łożyskowanie sprawiają, że pług sprawdza się także w ciężkich warunkach pracy. Wyposażenie seryjne w opisywanym modelu obejmuje także oś zawieszenia z podwójnym łożyskowaniem.
Dzięki technice regulacji o nazwie Servomatic, w łatwy i szybki sposób można dostosować pług do ciągnika i warunków glebowych, poprzez niezależnie ustawienie szerokość cięcia pierwszego korpusu i punktu uciągu. Z kolei dzięki modułowi Traction Control możliwe jest przenoszenie ciężaru z pługa na ciągnik - tylne koła ciągnika są stale obciążone, co redukuje poślizg oraz wynikające z tego szkodliwe zagęszczanie gleby.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.