Aktualności

Płatności bezpośrednie - Wnioski do końca maja 

Data publikacji:

Na wniosek rolników oraz organizacji i instytucji działających na rzecz rolników minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel podjął decyzję o przedłużeniu terminu  składania wniosków o przyznanie płatności bezpośrednich oraz obszarowych w ramach PROW 2014 – 2020 oraz PROW 2007 -2013 (tj. płatności rolno – środowiskowo – klimatycznych, ekologicznych, ONW, zalesieniowych oraz rolno-środowiskowych) do 31 maja br. Projekt odpowiedniego rozporządzenia został już skierowany do konsultacji i uzgodnień.

  Z informacji płynących z ARiMR wynika, że do 12 maja do godz. 10.00 w biurach Agencji zarejestrowano 996,8 tys. wniosków, co stanowi 73,8 proc. wszystkich wniosków złożonych w 2016 r. Minister rolnictwa apeluje do rolników o jak najszybsze składanie wniosków. Biura powiatowe ARiMR będą pracowały do dnia 26 maja w normalnych godzinach od 7.30 do 15.30, natomiast 27 maja (sobota) będą czynne od godz. 8.00 do godz. 15.30, a pomiędzy 29 a 31 maja w godz. 6.00 – 20.00.

  Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

  Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

  YouTube atrexpress

  zobacz więcej

  Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


  W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

  Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.