[ATR] Aktualności Expom

Piłkarscy mistrzowie

Data publikacji:

Reprezentujący firmę Expom zespół został tegorocznym mistrzem Polski branży maszyn rolniczych w futsalu.To już XVII edycja piłkarskich zmagań pracowników firm z branży maszyn rolniczych, którą zapoczątkował turniej grupy Agro 7 w 2004 r. Turniej odbył się w centrum sportowym w Jarocinie.

Futsal to halowa gra w piłkę nożną, w której udział biorą drużyny 5-osobowe. Czas gry wynosił 2x15 minut, a rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym”. W finale imprezy udział wzięły firmy: Agros Wrońscy, Expom, Kramp, Metaltech i Unia Araj. Niestety zabrakło zespołu Agrimar z Kazimierzówki, który w ostatniej chwili wycofał się z powodu tragicznego pożaru firmy.

Puchar przechodni dla zwycięzców powędrował do Krośniewic, a zatem do firmy Expom. Drugie miejsce w futsalowych zmaganiach zajęła firma Kramp z Modły Królewskiej, a miejsce trzecie - Metaltech z Mirosławca. Najlepszym zawodnikiem został Dariusz Pyrzyński (Kramp), strzelcem - Grzegorz Muzyka (Metaltech), a bramkarzem - Gracjan Gradowski (Expom).

Celem zawodów jest popularyzacja zdrowego trybu życia i promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego w środowisku pracowników firm zajmujących się na co dzień produkcją i sprzedażą maszyn rolniczych. Kolejne mistrzostwa w futsalu odbędą się w 2021 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 05/2020 - zamów:

bezpłatny egzemplarz lub prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.