[ATR] Aktualności opony rolnicze

Petlas prezentuje nową oponę rolniczą

Data publikacji:

Wiodący turecki producent opon Petlas wprowadza na rynek nową oponę PT-TRAC, która zapewnia wszystkie zalety technologii CupWheel. Wykazując chęć tworzenia najwyższej klasy opon, firma przyczynia się do maksymalizacji efektowności producentów poprzez zmniejszenie zużycia paliwa i ochronę sprzętu.

Nowy produkt umożliwia realizację wyżej wymienionych celów, dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu opony, która idealnie sprawdza się na gruncie, nie uszkadzając korzeni ukrytych pod powierzchnią.

Jak twierdzi Oguz Ay, dyrektor ds. Sprzedaży i marketingu w Petlas: "Opony firmy Petlas to kolejny dowód na poświęcenie i wysiłek, jaki firma wkłada w produkcję swoich produktów, aby w pełni zaspokoić potrzeby klientów".

Łącząc zalety tej najnowszej technologii i przewagę unikalnego wzoru TA110 firmy Petlas, nowa opona przenosi pełną moc pojazdu na ziemię, zmniejszając poślizg i zwiększając siłę oporu. To z kolei prowadzi do znacznej poprawy wydajności pod względem zużycia paliwa.

Płynniejsza jazda, jaką oferuje PT-TRAC, nie tylko zwiększa komfort, ale także zapewnia spójność trakcji, która ma kluczowe znaczenie dla precyzji operacji wiosłowania i natryskiwania. Opona wykazuje doskonałe właściwości wytrzymałościowe, łącząc niezwykłą konstrukcję ścianki bocznej i specjalną mieszankę bieżnika zaprojektowaną z myślą o odporności na eksploatację.

Oguz Ay podsumowuje: "Aby zapewnić naszym klientom korzyści płynące z najnowszych technologii, będziemy nadal rozszerzać nasz szeroki asortyment produktów. " Zapowiada jednocześnie, że nowa opona zostanie zaprezentowana na wystawie "SIMA" w Paryżu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.