Technika

Perard - Wielkie wozy przeładunkowe

Data publikacji:

Podczas żniw logistyka odgrywa coraz większą rolę, a odbiór ziarna z kombajnów z wykorzystaniem przyczep technologicznych nie należy już do rzadkości. Rosnące zapotrzebowanie sprawia, że na naszym rynku pojawia się coraz więcej środków transportu tego typu. Interesujące wozy przeładunkowe ma w swojej ofercie również obchodząca w tym roku 30-lecie działalności francuska firma Perard z okolic Verdun.

W odbiorze ziarna od nawet największych kombajnów sprawdzą się przyczepy X-Flow o pojemności 27 i 34 m³, na resorowanych (opcja) podwoziach typu tandem i z resorowanym (opcja) dyszlem, wyposażone w wydajny składany hydraulicznie i napędzany od WOM ślimak rozładunkowy o średnicy 600 mm i wysokości wysypu 4,8 m. Serię X-Flow uzupełniają modele o pojemności 15 i 19 m³, na podwoziu jednoosiowym, ze ślimakiem o średnicy 500 mm, z lejową skrzynią bez napędzanego hydraulicznie wewnętrznego ślimaka wspomagającego rozładunek, który jest standardem w dwóch większych przyczepach.

Na trzy zbiorniki

Wynosząca 3,5 m szerokość przyczep X-Flow 27 i 34 oraz zastosowanie niskociśnieniowych, szerokich opon (28.1 R26 w X-Flow 28 i 750/60 R 30.5 w X-Flow. . .

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 08/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.