Aktualności

Pełne przejęcie

Data publikacji:

Niemiecka, rodzinna firma Grimme z siedzibą w Damme przejęła całkowicie duńską spółkę ASA-LIFT, specjalizującą się w produkcji maszyn do warzyw. W 2013 r. grupa Grimme przejęła 70% udziałów w założonej w 1936 r. firmie z siedzibą w Sorö, niedaleko Kopenhagi.

W ciągu ostatnich siedmiu lat współpraca obu przedsiębiorstw zacieśniła się. Liczba zatrudnionych wzrosła z 70 do ponad 130 pracowników. To jednak tylko jeden z aspektów działalności, bo w tym czasie znaczne środki przeznaczone na inwestycje w budynki, rozwój, produkcję i sprzedaż maszyn indywidualnie dostosowanych do potrzeb klientów. Firmy Grimme i ASA-LIFT oferują w 30 grupach produktów najobszerniejszą w świecie ofertę maszyn do cebuli, marchwi, buraka ćwikłowego, szczypioru, pasternaku, kopru włoskiego czy selera.
– Dysponujemy dwiema silnymi markami - ASA-LIFT i Grimme, przez co możemy spełniać wysokie wymagania w uprawie warzyw. Zamierzamy maksymalnie skoncentrować się na dalszym rozwoju tego segmentu, aby być przodującym producentem w zakresie innowacji, jakości, wydajności, ochrony plonu i ekonomiczności – komentuje Christoph Grimme, dyrektor naczelny Fabryki Maszyn Rolniczych Grimme.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.