[ATR] Aktualności Claas

Pateer Group/4everything - Wiedza to podstawa

Data publikacji:

O tym, że szkolenia dilerów z zakresu komponentów i części zamiennych są ważnym elementem samego procesu sprzedaży i obsługi klienta nie trzeba nikogo specjalnie przekonywać. Nie inaczej jest w przypadku firmy Pateer Group (której przedstawicielem w Polsce jest sieradzka firma 4everything), która w dniu 5 grudnia zorganizowała szkolenie dla firmy Claas Polska i jej dilerów z zakresu części zamiennych, w tym obciążników Pateer.

Jacek Kalkowski odpowiedzialny za sprzedaż produktów Pateer Group na rynek polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej - od Grecji, po kraje bałtyckie, Ukrainę i Rosję: – Grupa Pateer współpracuje z firmą Claas już od kilku lat. Dostarczamy obciążniki zarówno na pierwszy montaż do fabryk, jak i bezpośrednio do dilerów na rynek wtórny. W gamie naszych produktów dostarczanych do firmy Claas znajdują się obciążniki betonowe i magnetytowe. W gamie obciążników magnetytowych znajdują się również produkty dostępne tylko i wyłącznie na pierwszy montaż, a już niedostępne na rynku wtórnym - np. obciążnik typowy do modelu Xerion. Oferujemy obciążniki w pełni zaaprobowane przez firmę Claas i możemy zaoferować je wszystkim dilerom tej marki - zarówno z logiem Claasa, jak i na życzenie z indywidualnym logiem danego dilera. W gamie obciążników do ciągników Claas najpopularniejszy jest obciążnik magnetytowy 900-1250 kg. Dzisiaj spotykamy się w naszej siedzibie w celu przeszkolenia przedstawicieli Claas Polska oraz dilerów w zakresie części zamiennych. W Polsce współpracujemy właściwie ze wszystkimi wiodącymi markami ciągników.
Henryk Zawadzki, kierownik sprzedaży części zamiennych w Claas Polska: – Jeśli chodzi o obciążniki to współpracujemy z firmą Pateer Group już bardzo długo i na dzień dzisiejszy jest to jedyny dostawca tego asortymentu. Dzisiaj jeśli mówimy o ciągnikach o mocy powyżej 120 KM, to możemy założyć, iż każdy z nich będzie potrzebował wyposażenia go w dodatkowe obciążniki. Taki ciągnik współpracuje z różnymi maszynami - cięższymi, bardziej wydajnymi i wymaga odpowiedniego dociążenia. Dzisiaj rolnik, który kupuje ciągnik wysokiej klasy, oczekuje, że wszystkie komponenty będą spełniać najwyższe wymagania. Tym bardziej, że obciążnik to koszt stanowiący ułamek wartości ciągnika, a gwarantuje on bezpieczną i długą pracę. Zależy nam aby nie tylko pracownicy działów posprzedażowych, ale również handlowych wiedzieli, że mamy takie obciążniki w ofercie.
Dlatego właśnie znaleźliśmy się w siedzibie naszego partnera wraz z kierownikami działów części zamiennych naszych dilerów aby pokazać, że mamy w ofercie te produkty, które są w przystępnej cenie, są certyfikowane i gwarantują bezpieczne użytkowanie. Przez 10 lat obecności firmy Claas Polska na rynku polskim nie mięliśmy ani jednej reklamacji obciążnika Pateer Group, co oznacza, że jest to produkt warty zaufania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.