[ATR] Aktualności AGCO

Partnerstwo Müthing i AGCO/Fendt

Data publikacji:
W ramach nowego partnerstwa mulczery MU-O i MU-W w przyszłości będą dostępne w kolorze Fendt Nature Green i będą sprzedawane bezpośrednio u dystrybutorów Fendt.

W ramach nowego partnerstwa mulczery MU-O i MU-W w przyszłości będą dostępne w kolorze Fendt Nature Green i będą sprzedawane bezpośrednio u dystrybutorów Fendt.

Firmy Müthing i AGCO/Fendt zawarły porozumienie, na mocy którego stali się partnerami w sprzedaży wybranych mulczerów, stosowanych w uprawach owoców i winorośli oraz uprawach specjalistycznych. 

W ich ofercie znalazły się wybrane produkty, a wśród nich mulczery MU-O Vario i MU-W, które w przyszłości będą dostępne w kolorze Fendt Nature Green i będą sprzedawane bezpośrednio u dystrybutorów Fendt. 

Mulczery serii MU-O Vario dostępne w kolorze Fendt Green o szerokościach roboczych 1,8; 2 i 2,2 m i są przeznaczone do ciągników o mocy od 35 do 130 KM. Seria MU-O Vario jest wyposażona w system MU-Vario, który oferuje zoptymalizowany kształt wlotu i obudowy oraz płynną regulację stopnia rozdrabniania.

Z kolei w serii MU-W Müthing oferuje mulczery do uprawy winorośli o szerokościach roboczych 1,4; 1,5 oraz 1,6 m, przeznaczone dla ciągników o mocy od 35 do 90 KM. Urządzenie dysponuje ukośną, szeroką na 8 cm, wzmocnioną w strefie najazdu skrzynią regulacji pasków oraz pionowymi bocznymi płozami ścieralnymi. Pozwala to na prowadzenie mulczera blisko winorośli i jednocześnie unikanie uszkodzeń. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.