[ATR] Aktualności Agravis Technik

Otwarcie oddziału Agravis Technik Polska w Potęgowie

Data publikacji:
Otwarcie w Potęgowie oddziału Agravis Technik Polska
Otwarcie w Potęgowie oddziału Agravis Technik Polska

W dniach 29-30 września miało miejsce oficjalne otwarcie oddziału firmy Agravis Technik Polska w Potęgowie w woj. pomorskim. Pierwszego dnia, w oficjalnym otwarciu oddziału udział wzięli przedstawiciele dostawców ciągników i maszyn rolniczych współpracujący z największym dilerem koncernu AGCO w Polsce, a także przedstawiciele zarządu firmy Agravis Technik Center. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali pracownicy Agravis Technik Polska na czele z jej prezesem. 

Jörg Denekas, prezes zarządu Agravis Technik Polska: – Zawsze jestem bardzo podekscytowany kiedy otwieramy nowy oddział - nie są to rzeczy, które można robić na co dzień, jednak my w ostatnich latach bardzo często mamy taką okazję - to kolejny, trzeci już oddział uruchomiony na przestrzeni ostatniego roku - po Karlinie (woj. zachodniopomorskie) i Cekowie (woj. wielkopolskie).

Wszystkie oddziały wyglądają bardzo podobnie – są to projekty sprawdzone, które pozwalają w optymalny sposób obsługiwać naszych klientów. Nasza firma w ciągu ostatnich 3 lat bardzo mocno się rozwinęła i mamy dalsze planu rozwoju aby jak najlepiej obsługiwać naszych klientów w terenie i być jak najbliżej klientów. Dalsze plany rozwojowe obejmują przejęcie oddziałów firmy K&H Agrotech, która została kupiona przez Agravis Technik Polska. W niedługim czasie chcemy obsługiwać rynek poprzez sieć 8 punktów handlowo-serwisowych. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.