Gospodarka i rolnictwo

Ornua Foods radzi sobie coraz lepiej

Data publikacji:

Ornua Foods (wcześniej Adams Foods) jest obecnie częścią spółdzielni Ornua, znanego producenta wyrobów mleczarskich marki Kerrygold i Pligrims Choice. Ta część irlandzkiej firmy odnotowuje coraz lepsze wyniki dzięki inwestycjom w wiodącą w branży technologię pakowania serów, redukcję zużycia energii i systemy kontroli.

Ornua Foods odnotowała w 2017 roku przychód w wysokości 319 mln funtów i zysk przed opodatkowaniem w wysokości 7,1 mln funtów. Poprawa wyników to m.in. efekt wielokanałowych kampanii marketingowych.
Bill Hunter, Dyrektor Zarządzający Ornua Foods UK, powiedział: – Nasze lepsze wyniki finansowe odzwierciedlają naszą koncentrację na dostarczaniu jakości, doskonałości obsługi klienta i innowacyjnych sposobów pracy dla naszych głównych klientów detalicznych w Wielkiej Brytanii. Wierzymy, że bieżące inwestycje planowane na bieżący i przyszły rok zarówno w naszym nowoczesnym zakładzie pakującym w Leek, jak i w nasze marki nadal będą zapewniać firmie przewagę konkurencyjną na rynku.
Ornua Foods produkuje i dostarcza produkty z sera i masła głównie na rynek brytyjski. Jest również odpowiedzialna za globalny marketing i sprzedaż wyrobów marek konsumenckich Ornua.
Jednostka nadrzędna Ornua jest największym irlandzkim eksporterem irlandzkich produktów mlecznych – eksportuje do około 110 krajów na całym świecie, generując roczną sprzedaż o wartości ponad 2 mld euro i zatrudniając 2000 osób.

Źródło: stokesentinel.co.uk

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.