Aktualności

Opona hybrydowa na Agritechnice

Data publikacji:

Już w listopadzie podczas targów Agritechnica w Hanowerze koncern oponiarski Yokohama Off-Highway Tyres zaprezentuje swoją ofertę produktową. Firma pokaże asortyment spod znaku Alliance, a wśród zapowiadanych opon znajdą się innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty, takie jak: nowa opona do ciągników Alliance Agri Star II, radialna opona flotacyjna Alliance 590 do ciężkiego osprzętu czy opona flotacyjna Alliance 389+ do przyczep.

    Opona hybrydowa na Agritechnice

Zaprezentowany zostanie również prototyp innowacyjnej opony hybrydowej do ciągników. Specjalne technologie zastosowane w tej oponie skutecznie wypełniają lukę między jazdą po terenie a jazdą po drodze, sprawdzając się świetnie zarówno w operacjach przeprowadzanych na polu, jak i w transporcie drogowym, zapewniając przy tym wyjątkowo długą żywotność.

– Nasz międzynarodowy zespół ekspertów ds. opon z niecierpliwością czeka na spotkanie ze wszystkimi zainteresowanymi gośćmi. Dzięki wyjątkowej technologii Stratified Layer Technology (SLT) zastosowanej w oponach Agri Star II oraz technologii flotacji prezentowanej w oponach Alliance 590, Alliance 372+ i Alliance 389+ przedłużona przyczepność, wydłużona żywotność i skuteczna ochrona gleby to jedne z kluczowych właściwości opon prezentowanych na naszym stoisku – podkreśla Angelo Noronha, prezes Yokohama Off-Highway Tires na Europę.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.