[ATR] Aktualności opolagra

Opolagra - powrót po przerwie

Data publikacji:

Po przerwie spowodowanej rzecz jasna pandemią wracają kolejne imprezy wystawiennicze. W dniach 10-12 czerwca w Kamieniu Śląskim odbyła się kolejna edycja Opolagry, największej polowej wystawy rolniczej na południu kraju. W Kamieniu Śląskim zaprezentowało się 235 wystawców, których stoiska odwiedziło ponad 37 tys. osób.

Organizowana przez DLG AgroFood impreza jak zwykle obfitowała w szereg interesujących wydarzeń, a w jej trakcie wystawcy pokazali wiele innowacyjnych maszyn i rozwiązań. Podobnie jak w ub. latach, Opolagrze towarzyszyła również wystawa zwierząt. Na tegorocznej Opolagrze nie zabrakło też ciekawych prezentacji z innych dziedzin rolnictwa.

Można się było zapoznać m.in. z technologią automatycznego dokumentowania prac polowych za pomocą systemu firmy 365FarmNet czy poznać tajniki ekologicznego i ekonomicznego suszenia z firmą Mepu. Z kolei firma Grasdorf edukowała rolników w kwestii utrzymania właściwego ciśnienia roboczego w oponach rolniczych.

Kolejna edycja wystawy Opolagra odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2023 r., rzecz jasna w Kamieniu Śląskim.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.