Aktualności

Opcja brony talerzowej Kuhn dla Venta

Data publikacji:

Urządzenie można wyposażyć w nową rolkę Megapacker o średnicy 590 mm lub inne opcje rolek. Zaprojektowany do pracy w kombinacji z prędkością do 15 km / h lub do 4 ha / hw formacie 3,0 m, płyta CD może być również używana jako samodzielny kultywator.

    brona talerzowa kuhn

Nazywa się CD, a obecnie dostępny jest w szerokościach 3,0 i 3,5 m, dwa rzędy płytkich roboczych tarcz z zębami o średnicy 400 mm zaprojektowano tak, aby tworzyły dobre podłoże w lekkich warunkach glebowych.

Tarcze są podtrzymywane przez pojedyncze pionowe ramię, z których każde zawiera dwa dyski na ramię. Kuhn uważa, że ​​dobry prześwit pod ramą i karbowana konstrukcja tarczy zapewniają działanie samozapędzające się w resztkach roślinnych, umożliwiając CD efektywne działanie w tandetnych warunkach.

Ramiona dysku są przymocowane do profilu w kształcie krzyża, z blokami poliuretanowymi. Boczne deflektory, zamontowane na równoległoboku i sięgające aż do rolki, pozostawiają równe wykończenie.

Połączenie między siewnikiem Venta 1030 a narzędziem do uprawy roli jest kompaktowe dzięki specjalnie zaprojektowanej (i opatentowanej) ramie wału, która, jak mówi Kuhn, pozwala na szybką wymianę narzędzi do uprawy roli, a sprzęgło szacuje się na mniej niż 10 minut.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.