[ATR] Technika

Omas wóz paszowy jednoosiowy Florida (80 KM)

Data publikacji:

Włoska firma Omas w ofercie wozów paszowych o pojemności 12 m³, ma modele o oznaczeniu Florida oraz California. Florida (80 KM) to jednoosiowy, jednoślimakowy wóz paszowy o prostej, kompaktowej budowie przeznaczony do małych i średnich gospodarstw. Istnieje także wersja z dwoma ślimakami, jej zapotrzebowanie na moc wynosi 70 KM.

Omas Florida dostępna jest w dwóch wersjach: A z obręczą przeciwwysypową oraz S ze stożkowym zakończeniem wanny.
California (70 KM) to ciągniony wóz jednoślimakowy wyposażony w przekładnię 2-biegową. Jest przeznaczony dla średnich i większych gospodarstw. Ma bogatsze wyposażenie dodatkowe oraz grubsze niż standardowo ścianki oraz dno mieszalnika, co wydłuża czas eksploatacji. Zastosowany w wozach Omas stożkowy ślimak w połączeniu ze specjalnymi zębatymi nożami optymalizuje cięcie długich włókien. Delikatna obróbka produktów zapewnia utrzymanie doskonałej „wartości paszowej” kiszonki i zapobiega przegrzewaniu się produktu końcowego. Wozy serii Florida oraz California występują także w wersji stacjonarnej, napędzane silnikiem elektrycznym lub diesla.

Więcej o wozach paszowych tutaj

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.