Nowości

Olimet - TUR na piątkę

Data publikacji:

Nowością w ofercie firmy Olimet jest ładowacz czołowy TUR-5 z samopoziomowaniem, przeznaczony do ciągników o mocy od 65 do 125 KM. Maksymalny udźwig wynosi 1600 kg, natomiast wysokość podnoszenia to 3,5 m (dostępna jest też wersja 4-metrowa).

Ładowacz sterowany jest za pomocą elektrohydraulicznego dżojstika z obsługą 3 sekcji. Komplet wzmocnionych siłowników dwustronnego działania zapewnia bezpieczne i stabilne podnoszenie oraz opuszczanie tura oraz szeroki zakres wychyłu euroramki. Ładowacz wzmocniony jest za pomocą podwójnego, poprzecznego wspornika rurowego. Wszystkie przewody hydrauliczne schowane są w ramie ładowacza, co ogranicza ich kontakt z zewnętrznymi warunkami pracy. Aby wydłużyć żywotność sprzętu, producent zastosował cynkowane sworznie ze smarowniczkami osadzone na mosiężnych tulejach. Dzięki zastosowaniu szybkozłącza do podpinania/odpinania hydrauliki ładowacza, można go w szybki sposób np. zdjąć z ciągnika jeśli nie jest potrzebny w danym momencie. Podpory techniczne pozwalają pozostawić tura w bezpiecznej pozycji spoczynkowej.
Producent oferuje również szereg dodatkowego osprzętu, z którego warto wymienić m.in. łyżki o szerokości od 120 do 220 cm, widły od 120 do 180 cm, chwytak do bel na dwóch siłownikach, krokodyle i łyżko-krokodyle od 120 do 180 cm, widły do palet czy pług do odśnieżania od 150 do 300 cm i wybierak do kiszonki od 120 do 180 cm.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.