Technika

Obsypniki Bomet Noctu z przystawką

Data publikacji:

W ofercie firmy Bomet z Węgrowa są 2- i 4-rzędowe do ziemniaków i warzyw, które mogą być wyposażone w przystawkę profilującą.

Bomet jest jednym z rodzimych producentów sprzętu rolniczego, który specjalizuje się w projektowaniu maszyn uprawowych. Jednak oprócz dobrze znanych glebogryzarek, agregatów uprawowych czy bron talerzowych firma z Węgrowa produkuje również narzędzia przydatne w uprawie ziemniaków. Do tego grona należy zaliczyć kopaczki, sadzarki czy choćby obsypniki.
Noctu to obsypniki do ziemniaków wyposażone w przystawkę profilującą. Stworzono je z myślą o formowaniu redlin na plantacjach ziemniaczanych i warzywniczych. Z przodu urządzenia montowany jest rząd zębów sprężynowych odpowiedzialnych za spulchnianie gleby w międzyrzędziach. W dalszej kolejności umocowane są zęby podorywkowe z redlicami i korpusami obsypującymi. Ostatnią sekcję stanowi zawieszona na ramionach przyłączeniowych przystawka profilująca odpowiedzialna za kształt redlin.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 04/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.