Nowości

Nowy zestaw paszowozów Kuhn SPV Access/Power

Data publikacji:

Firma Kuhn wprowadziła do oferty nowe linie samojezdnych wozów paszowych SPV Access/Power, obejmujące modele o pojemności 12, 14, 15 i 17 m³ (ostatni wyłącznie SPV Power), dostosowane do pracy również w starszych budynkach - charakteryzują się bowiem zwartą konstrukcją, niską wysokością, a także nieskomplikowaną obsługą. Wozy z jednym pionowym ślimakiem wyposażone są w tylną oś skrętną, umożliwiającą krótki promień skrętu.

    Kuhn SPV Access/Power

Wydajny system załadunku paszy napędzany jest silnikiem hydraulicznym o mocy 90 KM (SPV Access) lub 120 KM (SPV Power). Głowica frezująca umożliwia załadunek wszystkich produktów używanych do produkcji TMR, jak np. siano, słoma, kiszonka, buraki itp. (przenośnik taśmowy o szerokości 650 mm). Tempo ładowania dostosowywane jest do gęstości paszy, dzięki czemu jej struktura nie ulega uszkodzeniu.

W każdym budynku

Za mieszanie odpowiada jeden pionowy ślimak z regulowaną bezstopniowo prędkością w zakresie do 50 obr./min, umożliwiający m.in. szybkie. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 22/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz/ prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.