[ATR] Aktualności Fendt

Nowy szef Fendt w Polsce

Data publikacji:
Nowy szef Fendt w Polsce

Tomasz Szczęsny Business Manager Fendt.

Marka Fendt w Polsce ma od stycznia 2023 r. nowego szefa - stanowisko Business Manager Fendt Polska objął Tomasz Szczęsny. Jednocześnie przejął on odpowiedzialność za wsparcie autoryzowanych partnerów handlowych tej marki.

Tomasz Szczęsny jest menedżerem z ponad 20-letnim doświadczeniem, uczestniczył w budowaniu i zarządzaniu sieciami sprzedaży zdobytym w międzynarodowych firmach sektora rolniczego. Posiada doświadczenie w budowaniu marki, określaniu strategii sprzedaży i promocji oraz wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

Nowy szef marki Fendt dołączył do AGCO z firmy Agrimasz, gdzie pracował jako dyrektor zarządzający. Wcześniej zaś związany był z John Deere Polska, gdzie piastował funkcje Territory Manager, Dealer Development Manager i Sales Manager, zarządzając działem sprzedaży i współpracując z siecią dilerską marki John Deere w Polsce.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.