[ATR] Nowości

Nowy specjalista - Massey Ferguson MF 3700

Data publikacji:

Oferta ciągnikowa Masseya Fergusona powiększyła się o nowe modele. Park maszynowy czerwonych konstrukcji powiększył się o maszyny z serii MF 3700, poszerzającej gamę ciągników specjalistycznych marki.

Jedną z nowości Masseya Fergusona zaprezentowanych podczas niemieckiej Agritechniki była nowa gama ciągników specjalistycznych MF 3700. Modele z serii MF 3700 zastępują ciągniki MF 3600 Xtra. Producent zapowiedział, że nowe konstrukcje obejmują szereg modyfikacji i usprawnień, które powinny przypaść użytkownikom do gustu. – Uprawa roślin o wysokiej wartości, a także gospodarowanie w trudnym terenie wiąże się często z dodatkowymi wymaganiami. Rolnicy znajdujący się w takiej sytuacji będą mogli cieszyć się jeszcze wyższym poziomem specyfikacji, który można precyzyjnie dostosować. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 23/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.