Nowości

Nowy dwurzędowy kombajn ziemniaczany Ropa Keiler

Data publikacji:

Po kilku latach testów w terenie, nowy dwurzędowy kombajn ziemniaczany z ciągnikiem Keiler II Classic będzie w sprzedaży od Agritechnica.

Mający być pokazanym po raz pierwszy podczas tegorocznej wystawy Potato Europe w Belgii (zaczyna się w środę), nowy kombajn jest podobny do obecnego Keiler II. Główną różnicą jest obszar separacji. Classic ma dwa czopowe pasy zamiast czterech, a platforma do ręcznego podnoszenia ma miejsce dla maksymalnie ośmiu osób.

Tam, gdzie wymagania dotyczące czyszczenia są minimalne, obrotowy grzebień palcowy można wymienić na opcjonalne potrójne rolki odchylające, bez przenośników łętowych i wyładowczych. Ta lżejsza konfiguracja będzie również dostępna w Keiler II od następnego sezonu.

Keiler II Classic jest w pełni napędzany hydraulicznie i jest standardowo wyposażony w jednostkę sterującą ISObus i zintegrowaną ramę szybkiej wymiany podbieracza. Dzięki temu można go stosować do zbioru cebuli i innych specjalistycznych upraw przy pomocy zredukowanych jednostek czyszczących.

Zintegrowana oś teleskopowa jest częścią standardowej specyfikacji i podobnie jak obecny model, lista opcji obejmuje oś napędzaną hydraulicznie i bunkier 6,0 t. Niemiecki producent pokłada duże nadzieje w nowym kombajnie, który jego zdaniem szybko zwiększy obecną ponad 350 populację maszyn dostarczanych do tej pory na całym świecie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.