[ATR] Nowości horschopryskiwacze

Nowy opryskiwacz Horsch Leeb GS

Data publikacji:
horsch leeb gs

Horsch zaprezentował nowy opryskiwacz Leeb GS. Premierowa konstrukcja wyróżnia się między innymi zbiornikiem ze stali nierdzewnej.

Leeb GS to nowa rodzina opryskiwaczy produkowanych przez Horscha. Najważniejszą cechą charakterystyczną w przypadku tych maszyn jest zbiornik cieczowy wykonany ze stali nierdzewnej. Maszyna dostępna jest ze zbiornikami o pojemności 6000, 7000 i 8000 l. Producent podkreśla także, że opryskiwacz dostępny jest z innowacyjnym systemem sterowania belką BoomControl Pro znacznie minimalizującym znoszenie cieczy.

BoomControl Pro

Jednym z największych atutów opryskiwaczy Horscha jest system BoomControl, czyli system zapewniający możliwie najniższe, stabilne prowadzenie belki. Niska wysokość robocza ma duże znaczenie podczas pracy z dużą prędkością i w terenie pagórkowatym. Charakterystyczne w tym przypadku jest rozmieszczenie rozpylaczy co 25 cm. Dzięki temu możliwy jest oprysk z belką utrzymywaną na wysokości 30 cm. W przypadku oprysku na większej wysokości możliwe jest wyłączenie połowy rozpylaczyJest to układ sterowania belką polową z nowoczesną koncepcją jej mocowania, łączący najlepsze rozwiązania z oferowanych do tej pory rozwiązań. Zawieszona jest na poziomym, wzdłużnie montowanym sworzniu. Belka z systemem BoomControl jest prowadzona bardzo precyzyjnie na niewielkiej wysokości nad opryskiwaną powierzchnią. Producent podkreśla, iż nowa konstrukcja lepiej dopasowuje się do topografii terenu. Ważnym elementem układu jest laserowy sensor odpowiedzialny za analizę terenu przed i po bokach opryskiwacza. Horsch oferuje belki o szerokościach roboczych od 18 do 42 m. Do wyboru są wersje z systemem. . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 05/2018
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.