Aktualności

Nowy oddział Agrihandler, nowa ładowarka JCB

Data publikacji:

W dniu dzisiejszym odbyły się dni otwarte w nowym oddziale firmy Agrihandler w Skarbimierzu, woj. dolnośląskie. Podczas spotkania została zaprezentowana pełna gama maszyn oferowanych przez toruńską spółkę na czele z ładowarkami teleskopowymi, przegubowymi i kołowymi JCB oraz ciągnikami Steyr, których firma Agrihandler jest dilerem na terenie woj. opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego.

W prezentacji udział wzięło kilkudziesięciu klientów firmy z sektora rolniczego. Oddział w Skarbimierzu funkcjonuje od kilku miesięcy i obsługiwał będzie sprzedażowo i serwisowo klientów z terenu południowej Polski. Wisienką na torcie była prezentacja ładowarki teleskopowej z napędem elektrycznym JCB E-TECH 525-60 ELECTRIC napędzanej silnikiem elektrycznym o mocy 24 kWh. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.