Artykuł

Nowy menedżer okręgu

Nowy menedżer okręgu

Firma Doosan Bobcat ogłosiła rozszerzenie działalności w Polsce, z czym wiąże się mianowanie Adriana Winnickiego na stanowisko menadżera okręgu. W swojej nowej roli będzie on zajmował się rozwojem działalności marki Bobcat w Polsce, przejmując obowiązki od Davida Hubika, dyrektora okręgu Europy Środkowej i Wschodniej. David Hubik będzie dalej prowadził działania w pozostałych krajach tego okręgu.

Adrian Winnicki studiował na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej. Obecnie rozszerza swoje kwalifikacje o studia podyplomowe MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Ma 33 lata, jest żonaty. Jego pasje to podróże, snowboarding, jazda na motocyklach i audiobooki. Nowy menedżer okręgu Doosan Bobcat może pochwalić się szeroką wiedzą o maszynach i branży budowlanej. Adrian Winnicki najwięcej doświadczenia zdobył podczas pracy w Doosan Infracore, gdzie odpowiadał za zarządzanie produktem i sprzedaż wozideł przegubowych - ciężkich pojazdów wykorzystywanych w branży budowlanej i górnictwie. Karierę rozpoczynał jako specjalista ds. testów w dziale badawczo-rozwojowym w Norwegii, zanim przeszedł przez stanowiska na różnych szczeblach zarządzania, w końcu odpowiadając za cały obszar Europy. Dziesięcioletnie doświadczenie, również na różnych stanowiskach w Doosan Group, sprawia, że jest cennym nabytkiem dla kierownictwa Bobcat w świetle planowanego rozwoju działalności marki w Polsce.

Jego siedzibą będzie Wrocław, skąd będzie służył wsparciem najważniejszym klientom i dilerom Bobcat. Do jego głównych zadań będzie należało dalsze rozwijanie sieci sprzedaży w Polsce. Dotyczy to zwiększania udziału w rynku podnośników teleskopowych Bobcat oraz większej koncentracji na określonych segmentach rynku, m.in. maszyn rolniczych


Reklama
Powiązane artykuły