Nowy Landini Rex 3

Data publikacji:

Nowa seria Rex 3, zaprojektowana do wykonywania poważnych prac w ograniczonych przestrzeniach, takich jak sady i winnice, obejmuje trzy modele napędzane silnikami wysokoprężnymi Kohler o mocy 55 KM, 65 KM i 75 KM.

Nowości obejmują mocniejsze osie i odlewany wałek, w którym będzie dostępny przedni podnośnik 1,0 t i zespół WOM. Cięższy tył i ogólna budowa sprawiają, że ciągnik jest w stanie przenosić narzędzia takie jak mulczer, maszyny do odchwaszczania i uprawy oraz inne narzędzia wymagające większej mocy i udźwigu.

W tym względzie pomaga również dłuższy rozstaw osi i tylny podnośnik Cat 2 o prawie dwukrotnie większym udźwigu na 2,3 t, podobnie jak otwarty układ hydrauliczny 50 l / min, uzupełniony o 28-litrową pompę zębatą przeznaczoną do sterowania.

Dostępne są maksymalnie trzy zdalne zawory hydrauliczne do obsługi sprzętu montowanego z tyłu i z przodu lub ładowarki, a hydrauliczną regulację prawego ramienia podnoszącego i dźwigni górnej można dodać w celu łatwiejszego sprzężenia i precyzyjnej regulacji konfiguracji narzędzia.

W przypadku urządzeń napędzanych WOM nowe ciągniki serii Rex 3 zapewniają konfiguracje jedno lub dwubiegowe z ustawieniami „mocy” i „oszczędności” w celu dopasowania do różnych zastosowań.

Operatorzy mogą pracować na otwartej platformie z zabezpieczeniem ROPS lub w opcjonalnej niskoprofilowej kabinie z ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją.

Jest to pożądany dodatek do serii ciągników Landini, który bardzo skutecznie wypełnia lukę między lżejszą serią 2 a większą, mocniejszą serią Rex 4

powiedział Adrian Winnett, dyrektor zarządzający Argo Tractors.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.