Nowości

Nowy John Deere 6M w drodze

Data publikacji:

Zastępując poprzednie serie 6M, 6MC i 6RC, najnowsza oferta ciągników 6M John Deere obejmuje cztery nowe czterocylindrowe modele (6090M, 6100M, 6110M i 6120M) o mocy od 90 do 120 KM.

    John Deere 6M

Krótki rozstaw osi 2,4 m powoduje, że w nowych czterocylindrowych modelach promień skrętu wynosi 4,35 m. Pomimo smukłej konstrukcji te pełnoklatkowe ciągniki mają maksymalną dopuszczalną masę 10,45 t; ładowność do 4,7 t.

Wszystkie ważne funkcje operacyjne w nowo zaprojektowanej kabinie 70dB (A) znajdują się na przeprojektowanym prawym panelu, a modele wyposażone w skrzynię biegów CommandQuad mogą być opcjonalnie wyposażone w Compact CommandArm, z funkcjami umieszczonymi na podłokietniku.

Moc czterech nowych czterocylindrowych modeli pochodzi z 4,5-litrowego silnika PowerTech EWL, natomiast 6130M, 6140M i 6145M ma 4,5-litrowy blok PST PowerTech.

Większe modele są napędzane sześciocylindrowymi silnikami PVS o pojemności 6,8 litra. Mniejsze ciągniki od 6090M do 6140M po raz pierwszy są również wyposażone w inteligentne zarządzanie energią (IPM), co zwiększa wydajność o 20 KM w przypadku WOM i transportu (czterocylindrowy silnik 6140M rozwija maksymalną moc 166 KM z IPM).

Klienci mogą wybierać spośród trzech różnych opcji skrzyni biegów: PowrQuad, AutoQuad i CommandQuad Plus, a wszystkie modele mogą być wyposażone w odbiornik satelitarny StarFire 6000 i wyświetlacze GreenStar 4240 lub 4640.

Dostępne są maksymalnie cztery mechaniczne lub elektryczne pojazdy SCV - ta ostatnia jest nową opcją dostępną po raz pierwszy w tych ciągnikach, którą można zamówić u dealerów od końca września.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.