[ATR] Aktualności kubota

Nowy dyrektor zarządzający Kubota

Data publikacji:
Nowy dyrektor zarządzający Kubota

Początek 2023 r. przyniósł duże zmiany w polskim oddziale marki Kubota, a także europejskich strukturach tego japońskiego koncernu. Maciej Rujner, wieloletni dyrektor zarządzający spółki Kubota (Deutschland), oddział w Polsce, objął stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży Tractor Business Unit w Europie, a jego miejsce zajął Michał Poźniak, dotychczasowy szef sprzedaży Kuboty w Polsce. 

Maciej Rujner dołączył do działającej od 2017 r. europejskiej jednostki biznesowej koncernu Kubota o nazwie Tractor Business Unit. Oprócz tego jest on również dyrektorem zarządzającym opiekującym się rynkami europejskimi, na których markę Kubota reprezentują niezależni dystrybutorzy - chodzi o Czechy, Słowację, Węgry, Portugalię oraz Izrael. Z kolei Michał Poźniak będzie nadal na piastowanym od 2014 r. stanowisku szefa sprzedaży Kuboty w Polsce. 

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.