[ATR] Aktualności Claas

Nowy człowiek w zarządzie Claas

Data publikacji:
Christian Radons

Christian Radons dołącza do zarządu Grupy Claas oraz przejmuje odpowiedzialność za globalną sprzedaż i serwis. Obejmuje stanowisko zajmowane do tej pory przez Bernd Ludewig, który będzie realizował nowe zadania poza strukturami firmy.

– Dziękujemy Panu Bernd Ludewig za jego wkład w rozwój firmy na stanowisku regionalnego dyrektora zarządzającego na Europę Wschodnią oraz za cztery lata aktywnej pracy w Zarządzie Koncernu – oświadcza Thomas Böck, prezes zarządu Grupy Claas. – Jednocześnie bardzo się cieszymy, że na to jakże istotne stanowisko, udało się nam pozyskać doświadczonego i pełnego inicjatywy menedżera Christiana Radons – dodaje.

Radons jest w Grupie Claas już od około 20 lat i początkowo zajmował różne stanowiska kierownicze w obszarze handlu, między innymi jako menedżer ds. sprzedaży na początku działalności Claas Global Sales. W 2012 roku objął stanowisko dyrektora zarządzającego spółki zależnej Claas Agrosystems, która została następnie przekształcona w Claas E-Systems. Firma ta została założona w 2014 roku, gdy był on dyrektorem zarządzającym, a następnie w 2017 roku przeniosła się do nowo wybudowanego Centrum Rozwoju Elektroniki w Dissen. Od października 2017 roku Radons kierował jako regionalny dyrektor zarządzający sprzedażą w  Europie Zachodniej i Oceanii, a od 2019 roku także w Afryce i na Bliskim Wschodzie.

Tym samym Zarząd Grupy Claas składa się z następujących członków: Thomas Böck (Prezes, Produkcja Maszyn Zielonkowych oraz Rozwój Technologii i Systemy Rolnictwa Precyzyjnego), Hans Lampert (Finanse i Kontroling), Jan-Hendrik Mohr (Produkcja Maszyn Żniwnych), dr Jens Foerst (Produkcja Ciągników) i Christian Radons (Sprzedaż i serwis).

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.