[ATR] Nowości Kverneland

Nowości w uprawie i siewie

Data publikacji:
kverneland seria s

Większa wytrzymałość i mniejsza waga to kluczowe punkty brony serii S, które zastąpią gamę NG-S.

Nowa brona ma trójwarstwową konstrukcję, która według Kvernelanda jest bardziej wytrzymała, ale model 3,0 m jest o 150 kg lżejszy niż starszy model. Między dwiema dolnymi warstwami jest odstęp 45 mm z łożyskami umieszczonymi najbliżej górnej i dolnej części koryta.

Brony o mocy do 250 KM mają szybko pasujące zęby z czterema wirnikami na metr. Szerokości robocze wynoszą 3,0, 3,5, 4,0 i 4,5 m. Modele składane zostaną dodane w przyszłości.

Kverneland używa łączników Euro ładowacza do montażu redlicy na ramie wału, co ułatwia wyjmowanie zespołu siewnego i pozostawienie zbiornika na miejscu.

Jest również nowy dodatek - E-Drill Maxi Plus, siewnik z dwoma dozownikami, który może być stosowany do nasion i nawozów lub do siewu roślin towarzyszących. Odchylenie dzielnika w zbiorniku o pojemności 2100 litrów pozwala na podział 60:40, 70:30 lub 100: 0.

Podobnie jak od dawna I-Drill, dozowniki są ustawione na boki, więc podczas kalibracji nie trzeba wspinać się pod środek leja.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.