Nowości Wozy paszowe

Nowości w ofercie Agro-Tech Junoszyn – część I

Data publikacji:

Przygotowanie wysokiej jakości kiszonki o odpowiednich wartościach odżywczych oraz jej odpowiednie zabezpieczenie jest sprawą fundamentalną. Tym bardziej, iż wszelkie błędy w tym zakresie skutkują pogorszeniem stanu paszy, a czasem nawet jej całkowitym zniszczeniem. Skuteczność w tym zakresie można osiągnąć przy wykorzystaniu produktów dystrybuowanych przez wielkopolską firmę Agro-Tech Junoszyn, która w rok 2024 weszła z kilkoma bardzo ciekawymi nowościami.

    Nowości w ofercie Agro-Tech Junoszyn – część I

Na początek weźmy najnowszą propozycję renomowanej niemieckiej firmy Böck Silosysteme oferującej produkty do okrywania silosów. Nowością w jej ofercie jest folia 11-warstwowa Oasis, która oferuje najbardziej efektywną na świecie barierę tlenową, poprawiając stabilność wszystkich rodzajów kiszonek. Mimo swojej bardzo niskiej grubości (zaledwie 90 μm), utrzymuje najwyższe standardy mechaniczne (wytrzymałość na rozciąganie – ponad 35 MPa). 

W porównaniu do znanej już na naszym rynku folii Blue9, folia Oasis umożliwia okrywanie za pomocą jednego arkusza, zamiast dwóch, co znacząco oszczędza czas i zwiększa efektywność pracy. Dodatkowym atutem jest niewielka masa folii oraz solidne opakowanie z uchwytami, ułatwiające przenoszenie. Folię Oasis można stosować nawet w ekstremalnych warunkach temperaturowych – od -50° do +70°C. Według producenta zapewnia ona odporność na promieniowanie UV przez 18 miesięcy co stanowi rękojmię utrzymania najwyższej jakości paszy zgromadzonej w silosie. Na uwagę zasługuje również fakt, że folia jest produkowana z myślą o minimalizacji odpadów („zero waste”) i w 100% nadaje się do recyklingu.

Polecamy produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.