[ATR] Aktualności AG-Projektsuszarnie

Nowoczesny obiekt

Data publikacji:

Odpowiednie zaplecze magazynowo-suszarnicze to jeden z filarów nowoczesnej produkcji rolnej. Wiedzą o tym renomowani dostawcy działający w tym segmencie rynku, tacy jak np. firma AG-Projekt, realizujący interesujące obiekty na terenie całego kraju oraz na wielu rynkach europejskich.

Jedną ze sztandarowych inwestycji firma z podwrocławskich Pietrzykowic zrealizowała w spółce Elewarr, a dokładnie w Nowych Proboszczewicach pod Płockiem (woj. mazowieckie). Wykonana przez AG-Projekt instalacja obejmuje potężną suszarnię daszkową Eco Silent z rekuperacją SD6/20ESR. Ładowność kolumny to 153 t (204 m³), co pozwala wysuszyć aż 700 t kukurydzy w ciągu zaledwie 1 doby.
Rozwiązanie firmy AG-Projekt zapewnia bardzo ekonomiczne suszenie. Suszarnia wyposażona jest bowiem w podwójny system odzysku ciepła: dolna rekuperacja przy użyciu wentocyklonu oraz górny wymiennik ciepła z powietrza wylotowego z suszarni. Odzysk ciepła z powietrza wylotowego suszarni sprawia, iż apetyt na paliwo jest bardzo ograniczony.

Bogata oferta

AG-Projekt produkuje i oferuje szerokie spektrum suszarni do ziarna o wydajności do 5000 t/dobę, silosy zbożowe płaskodenne o ładowności do 15000 t, lejowe - do 1260 t - i spedycyjne do 43 t, czyszczalnie zbożowe (do 200 t/h), wszelkiego rodzaju przenośniki kubełkowe o wydajności do 800 t/h i redlery (maks. 400 t/h) oraz kosze przyjęciowe (maks. 400 t/h). Asortyment firmy AG-Projekt obejmuje również piece grzewcze na gaz, olej opałowy i biopaliwa o mocy do 6,5 MW, połączenia technologiczne o przepustowości do 400 t/h oraz instalacje do sterowania i zarządzania.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.