Nowi partnerzy BASF i 365 FarmNet

Nowi partnerzy BASF i 365 FarmNet

Koncern BASF i platforma 365FarmNet nawiązały współpracę partnerską w celu dostarczania rolnikom informacji, które usprawnią wykonywanie codziennych prac w gospodarstwie.

W ramach nowej współpracy BASF wniesie wiedzę specjalistyczną dotyczącą uprawy i ochrony roślin, z kolei 365FamNet swoje kompetencje w zakresie cyfrowego zarządzania gospodarstwem rolnym.
– Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doradztwie BASF jest idealnym partnerem do uzupełnienia naszej oferty usług o konkretne i praktyczne zalecenia dotyczące środków ochrony roślin. Możemy je teraz przekazać naszym klientom i dostosować do ich indywidualnej sytuacji uprawy – wyjaśnia Karl-Heinz-Krudewig, wiceprezes ds. produktu 365FarmNet.
Serwis „BASF AgSolutions Finder” oferuje rolnikom konkretne zalecenia dotyczące stosowania środków ochrony roślin w oparciu o ich indywidualną sytuację uprawową. Usługa jest dostępna w Niemczech i Polsce za pośrednictwem BASF AgroPortal od jesieni 2019 r. Natomiast od sezonu wegetacyjnego 2020 zostanie również uruchomiona na platformie 365FarmNet.

 


Reklama
Powiązane artykuły